svgscroll

Zarezerwuj teraz

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Regulamin

REGULAMIN DOMU WYPOCZYNKOWEGO REJS

CZĘŚĆ I:  REZERWACJA I ROZLICZENIA POBYTU

1. Rezerwacje dokonywane przez stronę DW Rejs są tylko rezerwacjami wstępnymi i nie gwarantują pobytu. W ciągu 24h Recepcja DW Rejs skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2. Rezerwacji można również dokonać telefonicznie (501 896 806) lub mailowo (rezerwacje@rejsleba.pl).

3. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu, w terminie i na konto podane w przez Recepcję DW Rejs. Zadatek jest gwarancją Państwa przyjazdu. W przypadku nie wpłacenia zadatku w podanym przez Recepcję terminie rezerwacja zostaje anulowana.

4. W przypadku rezygnacji z pobytu na więcej niż miesiąc przed terminem przyjazdu zwracamy 100% kwoty zadatku. W przypadku rezygnacji na więcej niż 2 tygodnie przed terminem przyjazdu zwracane jest klientowi 50% kwoty zadatku. W przypadku rezygnacji na więcej niż tydzień przed terminem przyjazdu zwracane jest klientowi 20% kwoty zadatku. Po tym terminie zadatek nie podlega zwrotowi. Wpłata zadatku jest równoznaczna z zapoznaniem się z regulaminem DW Rejs. 

5. W sezonie 2021 całość zadatku będzie zwracana również w przypadku:
- przedstawienia zaświadczenia przez Klienta o przebywaniu na kwarantannie ze względu na COVID-19,
- nałożenia obowiązkowej kwarantanny dla obywateli przez rząd, braku możliwości przemieszczania się po kraju,
- braku możliwości prowadzenia działalności przez DW Rejs ze względu na rozporządzenia rządowe.

6. Dopłata reszty kwoty za pobyt w Rejsie następuje w dniu przyjazdu Klienta. Dopłaty można dokonać w formie gotówkowej w Recepcji Rejsu lub w formie przelewu na konto podane w rezerwacji Klienta. W DW Rejs nie ma możliwości płatności kartą.

7. W DW Rejs można zrealizować bon turystyczny. Bony realizowane są przez Recepcję w dniu przyjazdu klienta, przy rozliczeniu pobytu. Prosimy o wcześniejsze informowanie Recepcji o chęci skorzystania z bonu turystycznego. 

8. W DW Rejs istnieje możliwość otrzymania faktury za pobyt. W przypadku potrzeby wystawienia faktury na firmę prosimy o informację przed dokonaniem wpłaty zadatku, ze względu na konieczność wystawienia faktury zaliczkowej. Wystawiamy również faktury na osobę fizyczną, na dofinansowania za pobyt dla zakładów pracy.

7. DW Rejs zastrzega sobie prawo do udzielania promocji na pobyt w wybranych przez siebie terminach. Cena podana w rezerwacji Klienta jest ceną obowiązującą w dniu przyjazdu.


CZĘŚĆ II: DODATKOWE INFORMACJE

1. W cenę pobytu w DW Rejs wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego (oprócz terminów przed 30.04 i po 12.09), parking na terenie posesji oraz opłata klimatyczna. W Recepcji DW Rejs bezpłatnie udostępniamy również parawany i leżaki. W trakcie wakacji szkolnych w Rejsie odbywają się także bezpłatne animacje, w ilości dostosowanej do potrzeb Gości (z reguły 2 lub 3 razy w tygodniu).

2. W Rejsie istnieje możliwość wykupienia obiadów (obsługa kelnerska). Cena obiadów na sezon 2021 wynosi:  
- przy wykupieniu obiadów na cały pobyt z góry: 37 zł za obiad dla osoby dorosłej i 27 zł za obiad dla dziecka do 8 lat;
- przy wykupieniu obiadu danego dnia: 40 zł za obiad dla osoby dorosłej i 30 zł za obiad dla dziecka do 8 lat.
Na obiad składa się: zupa, drugie danie, deser, napój, kawa lub herbata. Zamówienia na obiad składamy w Recepcji DW Rejs lub podczas śniadań u kelnerki. 

3.  Dla dzieci, w zależności od wieku, przewidziane są zniżki na pobyt w DW Rejs. Zniżka dla dzieci nie obowiązuje w przypadku pokoju 2-osobowego (jedna osoba dorosła plus dziecko) i studia 4/5 - osobowego.

4. Dziecko do 3 lat (z rocznika 2018-2 021) może spać bezpłatnie:
-  w pokoju 2-osobowym jako trzecia osoba,
-  w pokoju 3-osobowym jako czwarta osoba,
-  w pokoju 4-osobowym jako piąta osoba. 
Tylko jedno dziecko do lat 3 może być bezpłatnie w danym pokoju.

5. W szczycie sezonu (16.07-15.08.2021) przyjmujemy wyłącznie rezerwacje na minimum 5 noclegów.

6. Doba hotelowa w DW Rejs rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 10:00. Prosimy o punktualne oddawanie kluczy do pokoi w Recepcji. Wcześniejsze zakwaterowanie lub wykwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi. 

Gdzie jesteśmy

© 2021 Dom Wypoczynkowy Rejs - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

przewodnik po okolicy