svgscroll

Zarezerwuj teraz

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Regulamin

REGULAMIN DOMU WYPOCZYNKOWEGO REJS

CZĘŚĆ I:  REZERWACJA I ROZLICZENIA POBYTU

1. Rezerwacje dokonywane przez stronę DW Rejs są tylko rezerwacjami wstępnymi i nie gwarantują pobytu. W ciągu 24h Recepcja DW Rejs skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2. Rezerwacji można również dokonać telefonicznie (501 896 806) lub mailowo (rezerwacje@rejsleba.pl). Po złożeniu rezerwacji otrzymają Państwo potwierdzenie mailowe. Prosimy o dokładne czytanie informacji zawartych w mailach, ponieważ są one wiążące w dniu przyjazdu.

3. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu, w terminie i na konto podane w przez Recepcję DW Rejs. Zadatek jest gwarancją Państwa przyjazdu. W przypadku nie wpłacenia zadatku w podanym przez Recepcję terminie rezerwacja zostaje anulowana.

4. W przypadku rezerwacji większej ilości pokoi - dla rodziny lub znajomych - prosimy o przygotowanie danych kontaktowych do osób, dla których będzie rezerwowany dany pokój. W takiej sytuacji stosujemy również zasadę wpłacania osobnych zadatków za każdy pokój. Nie ma możliwości wpłaty jednego zadatku przez jedną osobę na kilka pokoi. Prosimy o wpółpracę i wyrozumiałość w tym zakresie.

5. W przypadku rezygnacji z pobytu na więcej niż miesiąc przed terminem przyjazdu zwracamy 100% kwoty zadatku. W przypadku rezygnacji na więcej niż 2 tygodnie przed terminem przyjazdu zwracane jest klientowi 50% kwoty zadatku. W przypadku rezygnacji na więcej niż tydzień przed terminem przyjazdu zwracane jest klientowi 20% kwoty zadatku. Po tym terminie zadatek nie podlega zwrotowi. Wpłata zadatku jest równoznaczna z zapoznaniem się z regulaminem DW Rejs. 

5. Całość zadatku będzie zwracana również w przypadku:
- przedstawienia zaświadczenia przez Klienta o przebywaniu na kwarantannie ze względu na COVID-19,
- nałożenia obowiązkowej kwarantanny dla obywateli przez rząd, braku możliwości przemieszczania się po kraju,
- braku możliwości prowadzenia działalności przez DW Rejs ze względu na rozporządzenia rządowe.

6. Dopłata reszty kwoty za pobyt w Rejsie następuje w dniu przyjazdu Klienta. W Recepcji Rejsu nie ma możliwości płatności kartą, dopłaty na miejscu dokonywane są w formie gotówkowej. Istnieje również możliwość dopłaty w formie przelewu na konto podane w rezerwacji Klienta - o chęci skorzystania z tej opcji prosimy poinformować Recepcję DW Rejs przed wykonaniem przelewu.

7. W DW Rejs można zrealizować bon turystyczny (do 31 marca 2022). Zadatek za pobyt może być również zrealizowany za pomocą bonu turystycznego. Prosimy o informowanie Recepcji o chęci skorzystania z bonu turystycznego. 

8. W DW Rejs istnieje możliwość otrzymania faktury za pobyt. W przypadku potrzeby wystawienia faktury na firmę prosimy o stosowną informację przed dokonaniem wpłaty zadatku, ze względu na konieczność wystawienia faktury zaliczkowej. Wystawiamy również faktury i rachunki na osobę fizyczną, które stanowią podstawę do uzyskania dofinansowania wczasów z zakładów pracy. Osoby zainteresowane fakturą dla zakładu pracy otrzymają osobny załącznik "Dane do faktury dla zakładu pracy" który należy wydrukować, wypełnić i przekazać Recepcji w dniu przyjazdu. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z wytycznymi zakładu pracy odnośnie wystawienia faktury na dofinansowanie i przygotowanie ich dla Recepcji, ponieważ dzięki temu unikniemy wystawiania korekt, telefonów, maili i całej masy komplikacji przy poprawianiu błędnie wystawionej faktury. Z góry dziękujemy za współpracę w tym zakresie.

7. DW Rejs zastrzega sobie prawo do udzielania promocji na pobyt w wybranych przez siebie terminach. Cena podana w rezerwacji Klienta jest ceną obowiązującą w dniu przyjazdu.


CZĘŚĆ II: DODATKOWE INFORMACJE

1. W cenę pobytu w DW Rejs wliczone jest:
- śniadanie w formie bufetu szwedzkiego (oprócz terminów przed 29.04.2022 i po 11.09.2022),
- parking na terenie posesji,
- opłata klimatyczna,
- parawany i leżaki (dostępne w Recepcji).
W trakcie wakacji szkolnych w Rejsie odbywają się także bezpłatne animacje, w ilości dostosowanej do potrzeb Gości (z reguły 2 lub 3 razy w tygodniu).

2. W Rejsie istnieje możliwość wykupienia obiadów.

W terminach 29.04-3.05.2022 i 16.06-10.09.2022 oferujemy obiady w formie bufetu szwedzkiego. Cena obiadów w formie bufetu wynosi:  
- przy wykupieniu obiadów na cały pobyt z góry: 20 zł za obiad dla osoby dorosłej i 15 zł za obiad dla dziecka 4-8 lat;
- przy wykupieniu obiadu danego dnia: 45 zł za obiad dla osoby dorosłej i 35 zł za obiad dla dziecka 4-8 lat.

W terminie 3.05-16.06.2022 oferujemy obiady w formie serwowanej. Cena obiadów w formie serwowanej wynosi:  
- przy wykupieniu obiadów na cały pobyt z góry: 37 zł za obiad dla osoby dorosłej i 27 zł za obiad dla dziecka 4-8 lat;
- przy wykupieniu obiadu danego dnia: 40 zł za obiad dla osoby dorosłej i 30 zł za obiad dla dziecka 4-8 lat.
Na obiad serwowany składa się: zupa, drugie danie, deser, napój, kawa lub herbata.

Zamówienia na obiad składamy w Recepcji DW Rejs lub podczas śniadań u kelnerki. 

3.  Dla dzieci, w zależności od wieku, przewidziane są zniżki na pobyt w DW Rejs. Zniżka dla dzieci nie obowiązuje w przypadku pokoju 2-osobowego (jedna osoba dorosła plus dziecko) i studia 4/5 - osobowego.

4. W sezonie 2022 dziecko do 3 lat (z rocznika 2019-2022) może spać bezpłatnie:
-  w pokoju 2-osobowym jako trzecia osoba,
-  w pokoju 3-osobowym jako czwarta osoba,
-  w pokoju 4-osobowym jako piąta osoba. 
Tylko jedno dziecko do lat 3 może być bezpłatnie w danym pokoju.

5. W szczycie sezonu (15.07-15.08.2022) przyjmujemy wyłącznie rezerwacje na minimum 5 noclegów.

6. Doba hotelowa w DW Rejs rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 10:00. Prosimy o punktualne oddawanie kluczy do pokoi w Recepcji. Wcześniejsze zakwaterowanie lub wykwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi. 

Gdzie jesteśmy

© 2021 Dom Wypoczynkowy Rejs - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

przewodnik po okolicy